Vishay Dale IM10RFCMBH471J13
IM10RFCMBH471J13
Part No.:
IM10RFCMBH471J13
Datasheet:
IM10RFCMBH471J13.pdf
Description:
FIXED IND 470UH 150MA 14 OHM TH