Vishay Dale IM10RFCMBH4R7K13
IM10RFCMBH4R7K13
Part No.:
IM10RFCMBH4R7K13
Datasheet:
IM10RFCMBH4R7K13.pdf
Description:
FIXED IND 4.7UH 1.8A 90 MOHM TH