Vishay Dale IM10RFCMBH560J13
IM10RFCMBH560J13
Part No.:
IM10RFCMBH560J13
Datasheet:
IM10RFCMBH560J13.pdf
Description:
FIXED IND 56UH 270MA 4.2 OHM TH