Vishay Dale IM10RFCMBH561J13
IM10RFCMBH561J13
Part No.:
IM10RFCMBH561J13
Datasheet:
IM10RFCMBH561J13.pdf
Description:
FIXED IND 560UH 145MA 16 OHM TH