Vishay Dale IM10RFCMBH6R8K13
IM10RFCMBH6R8K13
Part No.:
IM10RFCMBH6R8K13
Datasheet:
IM10RFCMBH6R8K13.pdf
Description:
FIXED IND 6.8UH 1.3A 170 MOHM TH