Vishay Dale IM10RFCMBH820J13
IM10RFCMBH820J13
Part No.:
IM10RFCMBH820J13
Datasheet:
IM10RFCMBH820J13.pdf
Description:
FIXED IND 82UH 220MA 6.2 OHM TH