Vishay Dale IM10RFCMEB3R3K13
IM10RFCMEB3R3K13
Part No.:
IM10RFCMEB3R3K13
Datasheet:
IM10RFCMEB3R3K13.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 2.5A 50 MOHM TH