TDK Corporation LGJ7045TC-1R0N-H
LGJ7045TC-1R0N-H
Part No.:
LGJ7045TC-1R0N-H
Manufacturer:
TDK Corporation
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
LGJ7045TC-1R0N-H.pdf
Description:
FIXED IND 1UH 5.2A 9.6 MOHM SMD