TDK Corporation LGJ7045TC-1R5N-D
LGJ7045TC-1R5N-D
Part No.:
LGJ7045TC-1R5N-D
Datasheet:
LGJ7045TC-1R5N-D.pdf
Description:
FIXED IND 1.5UH 4.9A 11 MOHM SMD