TDK Corporation LGJ7045TC-1R5N-H
LGJ7045TC-1R5N-H
Part No.:
LGJ7045TC-1R5N-H
Datasheet:
LGJ7045TC-1R5N-H.pdf
Description:
FIXED IND 1.5UH 4.9A 11 MOHM SMD