TDK Corporation LGJ7045TC-330M-H
LGJ7045TC-330M-H
Part No.:
LGJ7045TC-330M-H
Datasheet:
LGJ7045TC-330M-H.pdf
Description:
FIXED IND 33UH 1.4A 110 MOHM SMD