TDK Corporation LGJ7045TC-331M-H
LGJ7045TC-331M-H
Part No.:
LGJ7045TC-331M-H
Datasheet:
LGJ7045TC-331M-H.pdf
Description:
FIXED IND 330UH 420MA 1.03OHM SM