TDK Corporation LGJ7045TC-4R7N-D
LGJ7045TC-4R7N-D
Part No.:
LGJ7045TC-4R7N-D
Datasheet:
LGJ7045TC-4R7N-D.pdf
Description:
FIXED IND 4.7UH 3.6A 20 MOHM SMD