API Delevan Inc. M1330-56K
M1330-56K
Part No.:
M1330-56K
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
M1330-56K.pdf
Description:
FIXED IND 33UH 130MA 3.4 OHM SMD