API Delevan Inc. M1330-80K
M1330-80K
Part No.:
M1330-80K
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
M1330-80K.pdf
Description:
FIXED IND 330UH 45MA 28 OHM SMD