API Delevan Inc. M1331-103K
M1331-103K
Part No.:
M1331-103K
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
M1331-103K.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM SMD