API Delevan Inc. M1331-123K
M1331-123K
Part No.:
M1331-123K
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
M1331-123K.pdf
Description:
FIXED IND 12UH 122MA 3 OHM SMD