API Delevan Inc. M1331-332K
M1331-332K
Part No.:
M1331-332K
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
M1331-332K.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3OHM SMD