KEMET MPXV1D2213L1R0
MPXV1D2213L1R0
Part No.:
MPXV1D2213L1R0
Manufacturer:
KEMET
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
MPXV1D2213L1R0.pdf
Description:
FIXED IND 1UH 74A 1 MOHM SMD