API Delevan Inc. P1330-105J
P1330-105J
Part No.:
P1330-105J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
P1330-105J.pdf
Description:
FIXED IND 1MH 105MA 11.16OHM SMD