API Delevan Inc. P160-183KS
P160-183KS
Part No.:
P160-183KS
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
P160-183KS.pdf
Description:
FIXED IND 18UH 350MA 1 OHM SMD