API Delevan Inc. P160-222KS
P160-222KS
Part No.:
P160-222KS
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
P160-222KS.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 1.056A 110 MOHM