API Delevan Inc. P160-223KS
P160-223KS
Part No.:
P160-223KS
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
P160-223KS.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 334MA 1.1 OHM SMD