API Delevan Inc. P1812-122J
P1812-122J
Part No.:
P1812-122J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
P1812-122J.pdf
Description:
FIXED IND 1.2UH 1A 199 MOHM SMD