API Delevan Inc. P1812-184J
P1812-184J
Part No.:
P1812-184J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
P1812-184J.pdf
Description:
FIXED IND 180UH 120MA 8.4OHM SMD