API Delevan Inc. P3519-182K
P3519-182K
Part No.:
P3519-182K
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
P3519-182K.pdf
Description:
FIXED IND 1.8UH 2.6A 40 MOHM SMD