API Delevan Inc. P3519-683J
P3519-683J
Part No.:
P3519-683J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
P3519-683J.pdf
Description:
FIXED IND 68UH 520MA 1.07OHM SMD