Pulse Electronics Power PA5433.103NLT
PA5433.103NLT
Part No.:
PA5433.103NLT
Manufacturer:
Pulse Electronics Power
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PA5433.103NLT.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 16A 9.6 MOHM SMD