Pulse Electronics Power PA5433.153NLT
PA5433.153NLT
Part No.:
PA5433.153NLT
Manufacturer:
Pulse Electronics Power
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PA5433.153NLT.pdf
Description:
FIXED IND 15UH 13A 15 MOHM SMD