API Delevan Inc. PD104R-103K
PD104R-103K
Part No.:
PD104R-103K
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PD104R-103K.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 2.38A 50 MOHM SMD