API Delevan Inc. PD104R-183K
PD104R-183K
Part No.:
PD104R-183K
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PD104R-183K.pdf
Description:
FIXED IND 18UH 1.8A 80 MOHM SMD