API Delevan Inc. PD104R-393K
PD104R-393K
Part No.:
PD104R-393K
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PD104R-393K.pdf
Description:
FIXED IND 39UH 1.2A 150 MOHM SMD