API Delevan Inc. PD54R-152M
PD54R-152M
Part No.:
PD54R-152M
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PD54R-152M.pdf
Description:
FIXED IND 1.5UH 2.7A 55 MOHM SMD