API Delevan Inc. PD54R-182M
PD54R-182M
Part No.:
PD54R-182M
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PD54R-182M.pdf
Description:
FIXED IND 1.8UH 2.6A 60 MOHM SMD