API Delevan Inc. PD54R-222M
PD54R-222M
Part No.:
PD54R-222M
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PD54R-222M.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 2.4A 64 MOHM SMD