Pulse Electronics Power PG0084.112NLT
PG0084.112NLT
Part No.:
PG0084.112NLT
Manufacturer:
Pulse Electronics Power
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PG0084.112NLT.pdf
Description:
FIXED IND 1.1UH 24A 4.2 MOHM SMD