Pulse Electronics Power PG0936.162NLT
PG0936.162NLT
Part No.:
PG0936.162NLT
Manufacturer:
Pulse Electronics Power
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PG0936.162NLT.pdf
Description:
FIXED IND 1.6UH 31A 1.5 MOHM SMD