Bourns Inc. PM2110-1R8M-RC
PM2110-1R8M-RC
Part No.:
PM2110-1R8M-RC
Datasheet:
PM2110-1R8M-RC.pdf
Description:
FIXED IND 1.8UH 18.5A 3 MOHM SMD