Bourns Inc. PM2110-2R2M-RC
PM2110-2R2M-RC
Part No.:
PM2110-2R2M-RC
Datasheet:
PM2110-2R2M-RC.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 17.2A 3 MOHM SMD