Bourns Inc. PM2110-2R7M-RC
PM2110-2R7M-RC
Part No.:
PM2110-2R7M-RC
Datasheet:
PM2110-2R7M-RC.pdf
Description:
FIXED IND 2.7UH 16A 4 MOHM SMD