Bourns Inc. PM2110-3R3M-RC
PM2110-3R3M-RC
Part No.:
PM2110-3R3M-RC
Datasheet:
PM2110-3R3M-RC.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 16A 4 MOHM SMD