Bourns Inc. PM2110-3R9M-RC
PM2110-3R9M-RC
Part No.:
PM2110-3R9M-RC
Manufacturer:
Bourns Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PM2110-3R9M-RC.pdf
Description:
FIXED IND 3.9UH 15.1A 4 MOHM SMD