Bourns Inc. PM2110-4R7M-RC
PM2110-4R7M-RC
Part No.:
PM2110-4R7M-RC
Datasheet:
PM2110-4R7M-RC.pdf
Description:
FIXED IND 4.7UH 14.4A 4 MOHM SMD