Bourns Inc. PM2110-5R6M-RC
PM2110-5R6M-RC
Part No.:
PM2110-5R6M-RC
Datasheet:
PM2110-5R6M-RC.pdf
Description:
FIXED IND 5.6UH 13.7A 5 MOHM SMD