Bourns Inc. PM2110-6R8M-RC
PM2110-6R8M-RC
Part No.:
PM2110-6R8M-RC
Datasheet:
PM2110-6R8M-RC.pdf
Description:
FIXED IND 6.8UH 13.1A 5 MOHM SMD