Bourns Inc. PM2110-8R2M-RC
PM2110-8R2M-RC
Part No.:
PM2110-8R2M-RC
Datasheet:
PM2110-8R2M-RC.pdf
Description:
FIXED IND 8.2UH 12.6A 6 MOHM SMD