Bourns Inc. PM2120-120K-RC
PM2120-120K-RC
Part No.:
PM2120-120K-RC
Manufacturer:
Bourns Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PM2120-120K-RC.pdf
Description:
FIXED IND 12UH 12.7A 8 MOHM SMD