Bourns Inc. PM2120-1R0M-RC
PM2120-1R0M-RC
Part No.:
PM2120-1R0M-RC
Datasheet:
PM2120-1R0M-RC.pdf
Description:
FIXED IND 1UH 25.4A 2 MOHM SMD