Bourns Inc. PM2120-1R8M-RC
PM2120-1R8M-RC
Part No.:
PM2120-1R8M-RC
Datasheet:
PM2120-1R8M-RC.pdf
Description:
FIXED IND 1.8UH 22A 3 MOHM SMD