Bourns Inc. PM2120-2R2M-RC
PM2120-2R2M-RC
Part No.:
PM2120-2R2M-RC
Datasheet:
PM2120-2R2M-RC.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 19.7A 3 MOHM SMD